משפחות מסיירות בהר הזיתים

סיור משפחות בהר הזיתים

סיורי משפחות בבית הקברות העתיק בהר הזיתים?! נשמע מוזר. מי הולך לסייר בבתי עלמין? מי מקדיש את זמנו הפנוי לשוטט בין מצבות וקברים?

מסתבר שלא רק משוגעים לדבר מגיעים לבית הקברות.
יותר ויותר אנשים הבינו שאת סיפורי החיים יגלו דווקא בין המצבות של המתים.
בכדי להחיות את הסיפור האנושי הכתוב על גבי המצבה צריך ללכת עם האדם הנכון, עם האדם שמכיר את ספור בית הקברות, עם האדם שיודע את תולדות עם ישראל ובעיקר עם מי שיודע להעביר חוויה ולתת את הנשמה. עכשיו, כשהגעתם אל האדם הנכון, חשבו על הנושאים שמעניינים אתכם ועל המועדים המתאימים לסיור.

ימי זיכרון

יש לכם יום זיכרון, אתם ממילא מגיעים לבית הקברות נצלו את הזמן לצפות על ירושלים ועל הר הבית, נצלו את הזמן להכיר את החלקה בה קבורים יקיריכם ובעיקר הפגישו את המשפחה עם דמויות מופת הקבורים בהר והנחילו להם את מורשת אבותיכם.

סיור שורשים

כיום רבים מאיתנו עוסקים ביצירת אילן יוחסין של המשפחה, בני הדור השני עוסקים בעבודת שרשים, ורבים מרחיקים לנדוד אל מעבר לים כדי לגלות את העבר. אבל השרשים שלנו טמונים כאן. הר הזיתים זו שרשרת דורות אחת ארוכה, כאן זה המקום האמיתי שמספר את הסיפור שלא נכתב עדין בדפי ההסטוריה.
אשמח להכין אתכם ביחד סיור שרשים בין מצבות יקיריכם, סיור שישזור את הספור המשפחתי שלכם ויוסיף פרק נוסף בתולדות עם ישראל. גיליתם את הפוטנציאל הטמון בהר, אתם רוצים להרחיב את הידע שלכם ניתן לבחור סיור ע"פ נושאים.

רשימת סיורים בבית הקברות ע"פ נושאים:

[postlist id=3392]